Nowy tęczowy i obłędny organizer na płytki B. Loves Plates


Nadszedł czas, żeby przesiąść się z płytkami B. Loves Plates ze zwykłego czarnego organizera do takiego, który jest kwintesencją marki :D

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam go na żywo, dosłownie mnie zatkało! To nie jest tylko tęcza, to holo tęcza, która w słońcu daje efekt wow!Organizer jest solidny, świetnie zrobiony i pięknie wykończony. Na okładce ma wytłoczone logo B. Loves Plates. W środku pomieści 20 płytek.Poczułam się totalnie zainspirowana organizerem, dlatego poniżej zobaczycie zainspirowane nim paznokcie. Do stemplowania użyłam widocznych na zdjęciach stemplowych lakierów B. Loves Plates i stempla Rainbow Crystal Clear. Na koniec nałożyłam jeszcze pyłek, żeby uzyskać maksymalnie błyszczący efekt.
Ten organizer jest piękną ozdobą mojej toaletki. Jako jedyny nie wylądował w helmerze, tylko leży na zewnątrz <3 Razem z holo tęczowym organizerem, w sklepie pojawiły się też 2 inne wersje kolorystyczne, które musicie zobaczyć, bo są boskie. 

Organizery są już dostępne w sprzedaży, znajdziecie je pod tym linkiem. A z kodem REDHEADNAILS10 możecie je mieć o 10% taniej :)

Ciekawa jestem jak Wam się podoba?

2 komentarze:

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger