Paznokcie inspirowane New York Fashion Week

Golden Rose Ice Chic 303

Moda jest genialnym źródłem inspiracji do zdobień paznokci. Nie potrafię zliczyć nawet, ile razy odwzorowywałam na swoich paznokciach suknie, całe outfity czy konkretne wzory z ubrań. Fajną okazją do podejrzenia nowych trendów i zainspirowania się do nowych zdobień jest nowojorski tydzień mody (NYFW). Lubię przeglądać zdjęcia z pokazów (ale też z ulic) zrobione podczas tygodnia mody. 

Tak właśnie powstało dzisiejsze zdobienie - proste, a jednak efektowne. Wykonane z pomocą lakierów Golden Rose i cienkiego, długiego pędzelka. Inspiracją do tego konkretnego zdobienia było to zdjęcie:


Efektowna spódnica, prawda? Od razu przyciągnęła mój wzrok. Do wykonania tego zdobienia wybrałam: kremowy brudny róż z serii Ice Color nr 211 jako bazę, do tego niezawodny czarny Color Expert nr 60 i gwiazdę zdobienia - pomarańczowy Ice Chic 303 <3


Na środkowym palcu dosłownie odwzorowałam wzór ze spódnicy, a resztę paznokci pomalowałam w podobnym stylu, chociaż nie dosłownie tak samo. Dzięki temu całość tworzy stylowe połączenie. Na koniec jeszcze dodałam matowy top z Golden Rose - dzięki temu wzór jest lepiej widoczny.

Golden Rose Ice Chic 303

Golden Rose Ice Chic 303

Golden Rose Ice Chic 303

Im dłużej na to patrzę, tym bardziej wydaje mi się, że przypadkowo wyszły mi całkiem halloweenowe paznokcie :D Jestem ciekawa co sądzicie o tym zdobieniu? Czy inspirujecie się czasem modą?

5 komentarzy:

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger