B. Loves Plates "B. a Snow Bride" swatche


Dziś chcę Wam przedstawić bardzo specjalny lakier. Być może wiecie, że w połowie stycznia Ania, znana szerzej jako B. z B. Loves Plates wyszła za mąż. W związku z tą niezwykłą okazją i ich zimowym weselem, Ania wraz z mężem stworzyli nowy lakier do stempli, który kolorem nawiązuje do motywu wesela.


Lakier nosi nazwę "B. a Snow Bride" i jest jasno-błękitym lakierem stemplowym z pięknym, bajkowym shimmerem. Odbija jak inne kreacje od B. Loves Plates - bez najmniejszego problemu. Lakier jest gęsty i nasycony. Poniżej zobaczycie jak odbija na czerni i bieli:


Jeśli chodzi o zdobienie, postanowiłam odejść jednak od zimowych klimatów, bo w sercu już zdecydowanie wiosna. A jako, że Ania i Jasiu planują wspaniałą tropikalną podróż poślubną, postanowiłam właśnie do tego nawiązać :)


Ta parka na środkowym paznokciu to właśnie Ania i Jasiu na spacerze na balijskiej plaży :D A reszta wzorków to romantyczne dodatki. Na zbliżeniach możecie dostrzec piękny shimmer <3
Ciekawa jestem jak Wam się podoba :)

3 komentarze:

  1. Swietne zdobienie! muszę sobie sprawić ten lakier!

    OdpowiedzUsuń
  2. Genialnie im się udał ten lakier. Żaden aż tak mi się z Anią nie kojarzy jak B.a Snow Bride właśnie.

    OdpowiedzUsuń
  3. To zdobienie jest totalnie przeurocze 😍 I cudnie nawiązuje do naszej podróży! Dziękujemy Madziu za recenzję i piękne zdjęcia!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger