Wesołe bańki na nowy rok z Golden Rose


Z początkiem nowego roku mam dla Was coś pozytywnego. Ale też jest to zdobienie, które mnie osobiście napawa niemałą dumą, bo pokazuje postęp jaki zrobiłam w tym roku jeśli chodzi o ręczne malowanki na paznokciach. Sami pewnie wiecie, że ręczne malowanie na paznokciach nigdy nie było moją mocną stroną. I nie mówię tu o jakiś skomplikowanych malunkach, ale o zwykłych nawet formach graficznych. Rok temu namalowanie takich kółek byłoby dla mnie kompletną porażką. 

Ale trening czyni mistrza, więc dziś zobaczycie kolorowe bańki, z których jestem naprawdę zadowolona. Całość wykonałam tradycyjnymi lakierami Golden Rose z serii Ice Chic.


Bazą jest mój absolutnie ulubiony szaraczek o numerze 97 - na paznokciach mam dwie warstwy idealnie zbalansowanego szarego koloru. Na tej bazie z pomocą cieniutkiego pędzelka i lakierów o numerach: 10 (brudny róż), 132 (różowo-czerwony) i 302 (neonowy róż) namalowałam różnej wielkości bańki. Na koniec - dla podbicia "komiksowago" efektu nałożyłam top matujący Matte Top Coat z Golden Rose

Zapraszam na zdjęcia :)

4 komentarze:

  1. Wyszło super! :) Podoba mi się, że całość jest w macie. Chętnie zobaczę w przyszłości inne ręcznie malowane zdobienia ;) ale wiadomo - rób, co lubisz, nic na siłę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Niby takie "zwyczajne: bańki a jakie urocze :) w Twoim wykonaniu to chyba wszystko wygląda jak mega profeska :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jest wesoło i wyszła pięknie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger