Nowe metaliczne lakiery do stempli B. Loves Plates (swatche)


Mam dziś dla Was prezentację nowego stemplowego trio od B. Loves Plates! Lakiery mają piękne metaliczne wykończenie, świąteczne kolory i bardzo świąteczne nazwy. Niestety dotarły do mnie zbyt późno żeby zaprezentować Wam bożonarodzeniowe zdobienia z ich wykonaniem, więc do stemplowania wybrałam wzór z najnowszej płytki B.12 creative texture.

Jakość każdego lakieru jest bez zarzutu, więc nie będę o tym wspomninać indywidualnie. Nie miałam najmniejszych problemów z odbijaniem. Każdy z trzech kolorów jest mega napigmentowany i bardzo wyraźnie widoczny nawet na czarnej bazie. 

W każdym zdobieniu postanowiłam zaprezentować Wam stemple na czarnej i białej bazie a także pokazać jak dany kolor wygląda solo na paznokciu (w każdym przypadku na paznokciach jedna warstwa lakieru).

Zapraszam na zdjęcia! :)

B. a Gingerbread


B. a Christmas Tree


B. a Santa Claus

Ja jestem zauroczona całą trójką, mam nadzieję, że Wam również przypadły do gustu. Jak zawsze - lakiery możecie kupić w sklepie B. Loves Plates: <TU>

4 komentarze:

  1. czerwony na czerni wygląda niesamowicie <3 ogólnie całe trio jak najbardziej udane, bardzo świąteczne, ale na okres karnawałowy też będzie super ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ślicznie to wygląda, zwłaszcza ta czerwona wersja!

    OdpowiedzUsuń
  3. dzisiaj je właśnie swatchowałam, ulubione stemplowe metaliki!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger