Proste świąteczne zdobienie z Golden Rose

Golden Rose Ice Chic 28

Dziś mam dla Was proste, świąteczne zdobienie, które wykonacie z pomocą lakierów Golden Rose dosłownie na ostatnia chwilę.

Bazą jest piękny kremowy róż z delikatnym shimmerem, który jednak bardziej widać w buteleczce niż na paznokciu ;) Kolor numer 28 z linii Ice Chic to jeden z moich ulubieńców. Lakier jest przyjemny w użyciu, a jego odcień jest bardzo uniwersalny. 

Golden Rose Ice Chic 28

Na paznokciach mam dwie standardowe warstwy. Po wyschnięciu lakieru bazowego, na paznokcie nakleiłam taśmę tak aby stworzyć kształt trójkąta (u mnie najlepiej sprawdza się taśma malarska, bo świetnie przylega i łatwo się ją odkleja). Następnie powstałe trójkąty wypełniłam glitterowym lakierem z serii Ice Chic o numerku 103. Najlepiej sprawdza się do tego celu gąbeczka do makijażu, bo wchłania nadmiar przeźroczystej bazy i zostawia na paznokciu sam glitter. Na końcu sondą dodałam kropki z pomocą fioletowego Metalsa o numerze 113.

Golden Rose Ice Chic 28

Na paznokciu serdecznym, dla zrównoważenia zdobienia, zrobiłam tylko dwie kropki - w/w fioletem i sreberkiem o numerze 101.

Jak Wam się podoba takie niekonwencjonalne świąteczne zdobienie?

Golden Rose Ice Chic 28

Golden Rose Ice Chic 28

Golden Rose Ice Chic 28

2 komentarze:

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger