Stemplowe metaliki od B. Loves Plates - swatche


No i mamy kolejne, polskie lakiery do stempli! To była tylko kwestia czasu, kiedy Ania z B. Loves Plates wypuści nowe kolory. Po klasycznym zestawie czarno-białym (moja recenzja TU) przyszedł czas na metaliki. 

Metaliki, obok lakierów holograficznych, to moje ulubione wykończenie jeśli chodzi o stemplowe lakiery, bo ich jakość jest zawsze mega i nigdy mi się nie zdarzył stemplowy zawód. Pewnie chodzi o formułę i specyfikę tego wykończenia, ale po prostu muszę to podkreślić - metaliczne lakiery od B. Loves Plates to petarda!


Mamy do dyspozycji klasyczne, chłodne, mega napigmentowane stemplowe srebro - B. a Silver Dust, a do tego Golden Trinity czyli złotą trójcę :) A w niej trzy odcienie złota: żółte, klasyczne złoto - B. a Pure Gold, stare, ciemniejsze złoto - B. a Royal Gold i różowe złoto, które zupełnie inaczej prezentuje się na ciemnej bazie i zupełnie inaczej na białej - B. a Pink Gold.


Lakiery odbijałam stemplem przeźroczystym, który zawsze jest bardziej wymagający. Nie miałam najmniejszych problemów z podniesieniem i odbiciem wzorów. Nie musiałam się spieszyć z odbijaniem, więc cały proces był bardzo komfortowy. Wzór pochodzi z płytki B.12 - cretive texture.


B. a Rose Gold i B. a Silver Dust


 B. a Royal Gold i B. a Pure Gold

Moim ulubieńcem jest zdecydowanie "stare" złoto - "B. z Royal Gold" - to mój ulubiony odcień złota. Ale na bank będę korzystała z całej czwórki, bo lakiery są piękne i mają mega jakość.

Lakiery są już dostępne na stronie B. Loves Plates - możecie kupić je pojedynczo, albo w zestawie, co akurat bardzo się opłaca, bo jeden lakier dostajecie gratis :)

Ciekawa jestem które odcienie najbardziej przypadły Wam do gustu?

2 komentarze:

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger