Paznokcie w stylu Chanel - zdobienie z Golden Rose


Inspiracją dla dzisiejszych paznokci jest pastelowy tweedowy żakiet Chanel - taki jak możecie zobaczyć chociażby TU. Na początku miałam pomysł, żeby wszystkie paznokcie były pomalowane w charakterystyczną "kratkę", ale kiedy zobaczyłam kolor nr 55 z linii Ice Chic z Golden Rosemusiałam Wam go pokazać w całej okazałości :)

Lakier, który możecie znaleźć TU, to bardzo oryginalny odcień - taki trochę milka-fiolet, ale bardziej zgaszony, ciemniejszy. Po pierwszej warstwie wydawało mi się, że do pełnego krycia będę potrzebowała 3 warstw, ale standardowe 2 w zupełności wystarczyły. Lakier ma bardzo fajną konsystencję, nie jest to taki typowy krem, ale też nie żelek... coś pomiędzy :) Dzięki temu, bardzo przyjemnie się nim maluje i łatwo manewruje przy skórkach.


Dwa akcentowe paznokcie najpierw pokryłam dwiema warstwami bardzo fajnej bieli Golden Rose z serii Color Expert - numer 02. Potem z pomocą w/w fioletu, a także różu (numerek 28 z serii Ice Chic) i błękitu (numerek 78 z serii Ice Chic) techniką dry brush (czyli prawie suchego pędzelka) wykonałam po kilka maźnięć w pionie i w poziomie. Na koniec top dla wyrównania i gotowe!


Ciekawa jestem co sądzicie o tym zdobieniu. Zdarza się Wam sięgać po tę technikę? Szczerze Wam ją polecam, bo jest prosta i efektowna :)

Na koniec jeszcze informacja - w tym zdobieniu użyłam głównie lakierów z mojej ulubionej serii w Golden Rose - Ice Chic, i tak się składa, że te lakiery do końca maja są przecenione - z 6,90 na 5,50! Sprawdźcie TU.

10 komentarzy:

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger