Orly kolekcja "Pastel City" swatche


Dziś mam dla Was przegląd nowej, wiosennej kolekcji od Orly o wdzięcznej nazwie - Pastel City. Z sześcioma pastelowymi kolorami czuć już zbliżającą się wiosnę.
W skład kolekcji wchodzą trzy kremowe lakiery i trzy metaliczne, wyposażone w specjalne inhibitory UV, dzięki którym lakiery nie blakną i nie żołkną. Lakiery Orly są wegańskie i wolne od szkodliwych składników (12 free), ale to już pewnie wiecie ;) Wszystkie mają też mega wygodne pędzelki, dzięki którym malowanie jest szybkie i przyjemne.


Lakiery kremowe mają świetne formuły, są bardzo przyjemne i bezproblemowe. Tak więc jeśli jesteście uprzedzone do pasteli od Orly po wiosennej kolekcji La La Land z zeszłego roku, to dobra wiadomość jest taka, że te lakiery są o niebo lepsze jeśli chodzi o malowanie. Metaliczne jeśli chodzi o malowanie są poprawne, ale nie udaje się uniknąć śladów po pędzelku (warstwa topa minimalizuje ten efekt).

 Światło dzienne

Od lewej: "Pink Noise", "Power Pastel", "Cyber Peach"

Orly "Pink Noise" (2 warstwy)

Orly "Power Pastel" (2 warstwy)

Orly "Cyber Peach" (2 warstwy)

Od lewej: "Electric Jungle", "Metallic Haze", "Lilac City"

Orly "Electric Jungle" (2 warstwy)

Orly "Metallic Haze" (2 warstwy)

Orly "Lilac City" (2 warstwy)

Wszystkie kolory w sztucznym oświetleniu
Lakiery będą do nabycia na Targach Beauty Forum na stoisku Orly Beauty. A potem również na stronie Orly Zdobienia i konkretne lakiery na paznokciach będę sukcesywnie pokazywać na moim Instagramie. Ciekawa jestem które kolory zwróciły Waszą uwagę? No i co ogólnie sądzicie na temat kolekcji? Tak czy nie bardzo? :)

6 komentarzy:

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger