Colour Alike So Excited + Butterfly Dance


Dziś taki luźny post z dwoma dość nowymi lakierami z Colour Alike, których jeszcze Wam tu nie pokazywałam, a z którymi udało mi się zrobić fajne, proste ale efektowne zdobienie.

Pierwszy lakier - "Butterfly Dance" z kolekcji "The Butterfly Lovers" to piękny, ultraholograficzny lakier z dużymi holo drobinami w ciemno fioletowym kolorze. Maluje się nim świetnie, na moich paznokciach dwie cienkie warstwy. Ze zmywaniem nie miałam najmniejszego problemu, bo jak pewnie wiecie - holo flejki zmywają się bezproblemowo.

Colour Alike ultra holo

Colour Alike ultra holo

Colour Alike ultra holo

Drugi lakier z duetu to pochodzący z kolekcji Happy, oryginalny "So Excited" - delikatny fiolet o identycznym holograficznym wykończeniu jak poprzednik. Tutaj mamy tylko trochę rzadszą konsystencję. U mnie dwie warstwy, ale chyba najlepiej sprawdziłyby się trzy cieniutkie. Kolor jest niesamowity, momentami wygląda jak srebro, jednak jest delikatnie lawendowy.

Colour Alike ultra holo

Colour Alike ultra holo

Colour Alike ultra holo

Postanowiłam połączyć kolory w prostym "marmurowym" zdobieniu. Kolory świetnie się połączyły a dzięki temu, że mają identyczne wykończenia, całość wyglądała bardzo jednolicie.
Lakiery z Colour Alike znajdziecie oczywiście na stronie Colorowo:) Dajcie znać jak Wam się podoba to zdobienie :)

9 komentarzy:

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger