Madam Glam "Think Pink" & "Infinity"


Mam dziś do pokazania kolejne lakiery hybrydowe od Madam Glam. Na pierwszy ogień - idealny, kremowy "barbie" róż z serii podstawowej Soak-off Gel Polish o nazwie "Think Pink". Lakier otrzymałam w związku z akcją "Różowy Październik", niestety przez opóźnienia USPS paczkę otrzymałam na początku listopada, więc żadnego "różowowstążkowego" mani nie było. Lakier ma świetną formułę, bardzo łatwo się nim maluje. Na moich paznokciach dwie warstwy plus top no-wipe.
Drugi lakier pochodzi z serii One step Gelpolish. Zależało mi na wypróbowaniu tej linii, bo zawsze to dwie warstwy mniej do nakładania (w tym systemie nie ma konieczności używania bazy ani topu). Mamy tu żelkowy "Infinity" - nałożyłam dwie warstwy i krycie było zadowalające. Efekt był typowo "żelkowy", mokry, a lakier nawet bez topa bosko błyszczał.
Jeśli zainteresowały Was hybrydy z Madam Glam, to odsyłam Was na stronę, gdzie jest mnóstwo innych kolorów tych lakierów. Jeśli coś wpadnie Wam w oko i przy ewentualnym zamówieniu wpiszecie kod: redheadnails30, to wartość koszyka zmniejszy się o 30% :)

Jak Wam się podobają?

4 komentarze:

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger