Tropiki z Golden Rose Ice Color


Pomysł na takie połączenie kolorów pochodzi z instagramowego konta Pauliny z Paulina's Passions Tak się złożyło, że miałam wszystkie potrzebne kolory z lakierowego boxa Golden Rose :)

Bazą i głównym kolorem jest tu piękny kobalt z linii Ice Color. Lakier o przykuwającym wzrok kolorze ma numerek 145 i słodką malutką buteleczkę. Użyłam dwóch warstw, chociaż pędzelek nie jest najwygodniejszy (podobnie jak we wszystkich z serii Ice Color).

Jako akcent, na środkowym paznokciu postanowiłam namalować kilka tropikalnych motywów. I już widzicie dlaczego niezbyt często wybieram ten sposób ozdabiania :P Wytłumaczę od razu, że to zielone po lewej to miał być liść monstery, różowe plamy to hibiskusy, a to niebieskie na dole... w sumie nawet sama nie wiem ;) Tylko liść palmowy jakoś daje radę. Akcenty malowałam najpierw białym lakierem, a potem kolorem (zieleń to nr 304 z serii Ice Chic, róż to nr 201 z Ice Color , a błękit to nr 148 z Ice Color).

Będę musiała jeszcze kiedyś powtórzyć to połączenie kolorów, tylko może ze stemplami ;) Wszystkie lakiery znajdziecie na stronie Golden Rose albo stacjonarnie.

10 komentarzy:

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger