Emily de Molly kolekcja marzec 2017 - cz.II

swatch Emily de Molly Too many moves

Pora na drugą część marcowej kolekcji od Emily de Molly - pierwsza do zobaczenia tutaj.  Dziś zobaczycie niesamowite multichromy, które Hayley podsypała odrobiną holograficznych drobinek, dzięki czemu są absolutnie wyjątkowe!

Lakiery będą dostępne w sprzedaży jutro/pojutrze - w zależności na której stronie. W Europie najprawdopodobniej pojawią się w Hypnotic Polish, ale nie mam informacji kiedy dokładnie.

Na pierwszy ogień idzie niesamowity "Royal Dye" - purpurowo-czerwony multichrom z dodatkiem miedzianego holo glitteru i niewielką ilością opalizującego glitteru. Malowanie było łatwe - mam tu 2 warstwy plus top. Dodam jeszcze, że nie potrzebowałam czarnej bazy.

swatch Emily de Molly Royal Dye


swatch Emily de Molly Royal DyeKolejny lakier nazywa się "A Step to Climb" i to najbardziej niezwykłe połączenie kolorów, jakie kiedykolwiek widziałam w multichromowych lakierach. Lakier jest różowo-miedziano-zielony i posiada niewielki dodatek srebrnego holograficznego mikro glitteru. Zdjęć jest dużo, ale lakier jest tak fotogeniczny, że nie mogłam się zdecydować ;) Również 2 warstwy bez czarnej bazy + top.

swatch Emily de Molly A Step to Climb


swatch Emily de Molly A Step to Climb


Teraz czas na moje ulubione niebieskości w wersji multichromowej. "Too many moves" to niebiesko-fioltowo-zielony multichrom z niewielkim dodatkiem srebrnego holograficznego mikro glitteru. Dwie warstwy bez bazy, z warstwą topa.

swatch Emily de Molly Too many moves


swatch Emily de Molly Too many moves

I ostatni z dzisiejszej czwórki - piękny, gorący "The Descent". To multichrom mieniący się na czerwono, pomarańczowo i oliwkowo z dodatkiem miedzianego holo glitteru. Tutaj również mam 2 warstwy, baz czarnej bazy.

swatch Emily de Molly The Descent


swatch Emily de Molly The Descent

Na tym ostatnim lakierze wykonałam zdobienie z pomocą wzoru z płytki Emily de Molly EDM30, kremowego lakieru do stempli Moyra i na koniec dodałam jeszcze znalezione w czeluściach szuflady kryształki.

Emily de Molly stamping plate EDM30, Moyra stamping polish

Lakiery wchodzą do sprzedaży już jutro!
Na stronie australijskiej: 14.03 o 9 czasu AEDT www.emilydemolly.com.au
Na stronie międzynarodowej: 13.03 o 18 czasu EST www.emilydemolly.com

Który z prezentowanych dziś najbardziej się Wam spodobał? Lubicie w ogóle multichromy?

swatch Emily de Molly

10 komentarzy:

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger