Enchanted Polish "Opal Nectar"


Chcę Wam pokazać dziś bez wątpienia najbardziej niezwykły i najpiękniejszy lakier, jaki trafił w moje ręce w 2016 roku. Jest to jednocześnie lakier marki, która była moim marzeniem jeszcze długo przez rozpoczęciem blogowania :)

Enchanted Polish czy też jak kiedyś zawsze to określałam - lakiery z zamkiem, to marka indie powstała w Stanach Zjednoczonych. Zawsze mieli ciekawe lakiery, ale kolekcja "Opals" która pojawiła się w połowie 2016 r. bije na głowę całą resztę. Określenia takie jak: "magiczny", "niezwykły", "księżniczkowy" czy "wróżkowy" są tu jak najbardziej na miejscu :))

W półtransparentnej, żelkowej fioletowej bazie zatopiona jest cała masa opalizującego glitteru (stąd nazwa kolekcji), co pod różnymi kątami padania światła daje nam całą feerię barw. Efekt jest totalnie niesamowity i uwierzcie, że nie mogłam się napatrzeć na swoje paznokcie przez całe 4 dni, co jest swoistym rekordem jeśli chodzi o noszenie przeze mnie jednego mani :D

To co widzicie na moich paznokciach to 3 cienkie, "łatwe" warstwy lakieru. Równie dobrze można lakier potraktować jak topper i położyć jedną warstwę na kolorze. Zmywanie glitteru nie jest w żaden sposób uciążliwe - usuwa się bardzo łatwo, nie przywiera do paznokci.

Taki opalizujący glitter to w ogóle szał w indie-lakierowym świecie - coraz więcej marek wypuszcza swoje wersje "opali" - Glam Polish, Illyrian, Femme Fatale czy Different Dimension. 

Ja osobiście jestem zachwycona tym wykończeniem, a Wy? Zapraszam na duuuużo zdjęć ;)
22 komentarze:

 1. Ładniusi :-) Ten BOW "Dark Days" co go wzięłam jest taką czarną wersją tego z Enchanted ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku, przepiękny lakier! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Unfortunately I cannot read or speak polish (although my husband and his family are from poland) ... but I can take a look at your pics and ... yay ... I love your pics and for sure this polish!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękny <3 A gdzie go można dostać?

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacyjny, połączenie koloru bazy z tymi mieniacymi się drobinkami daje niesamowity lakier.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny kolor, a efekt na zdjęciach jeszcze lepszy :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, ten kolor jest przecudowny <3

  OdpowiedzUsuń
 8. @Kary B. - niestety póki co tylko w Stanach

  OdpowiedzUsuń
 9. @Tine sucht nach mehr - thanks! you can use translation button on the bottom of this site. it's quite reliable, that's why I do not write in English

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękny i taki niepowtarzalny!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger