Blogiversary - Redhead Nails ma 3 latka


Trzy lata temu w tym miejscu pojawił się mój pierwszy lakierowy post. Kiedy dziś wracam do tych pierwszych zdobień i zdjęć, trochę mnie śmiech ogarnia, ale daje mi to też świetne odniesienie do tego jak zmieniło się moje blogowanie (mam nadzieję na lepsze).

Pozwólcie że skupię się na podsumowaniu ostatniego roku żeby nie było za długo J

Jeśli chodzi o blog, to na pewno był to dla mnie udany rok, pełen pozytywnych zmian, udoskonaleń i wieeeeeelu lakierowych odkryć.
W związku z wieloma (niekoniecznie pozytywnymi) zmianami w życiu osobistym, malowanie paznokci, nail art i blog zawsze były dla mnie odskocznią od problemów i często pozwalały „wrócić na właściwe tory” z myśleniem ;)

W tym roku (mam nadzieję że zauważalnie) zmieniłam jakość swoich zdjęć – opanowałam wreszcie opcje swojej lustrzanki, dokupiłam pierścienie do makro i zupełnie przerzuciłam się na zdjęcia przy sztucznym oświetleniu, dzięki czemu nie jestem zależna od kaprysów pogody, a i zwyczajnie po powrocie do pracy po macierzyńskim - nie miałam kiedy robić zdjęć w świetle dziennym.

Jeśli chodzi o lakiery, to 2016 rok minął mi zdecydowaniem pod znakiem marek indie. Na palcach jednej ręki mogłabym policzyć lakiery „sklepowych” marek które nabyłam w minionym roku. Za to trafiło do mnie sporo niezwykłych, niepowtarzalnych lakierów tworzonych przez paznokciowe pasjonatki. Dzięki temu nawiązałam kilka bardzo fajnych znajomości – dziewczyny stojące za markami indie to w większości super babki zdające na 5+ egzamin z obsługi klienta J

Poza tym oczywiście także w realu ren rok obfitował w lakierowe spotkania (tu szczególne pozdrowienia dla Zosi, Zu i Inanny) i super znajomości J

Dziękuję Wam bardzo za odwiedziny, komentarze i za to, że dzielicie ze mną tę pasję. W 2017 nie zamierzam zwalniać z blogiem – wręcz przeciwnie. Może nawet wszystko rozwinie się w zupełnie nowym kierunku… Ale na razie sza! ;)


17 komentarzy:

 1. Wszystkiego najszczęśliwszego i kolejnych 300 lat blogowania! :D Niech Ci klawiatura lekką będzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego i kolejnych świetnych lat w blogowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę możliwości tych spotkań osobistych.

  A z okazji urodzin bloga życzę Ci kolejnych pięknych lat blogowania dla nas :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję trzech latek! I życzę wieeelu następnych :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego, sukcesów w blogowaniu, wielu fajnych pomysłów i spełnienia marzeń ... nie tylko blogowych. Fajnie jest czytać Twoje posty i oglądać piękne pomysły na paznokcie :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek bloga. Życzę wielu kolejnych lat w blogosferze, masy pomysłów na zdobienia i satysfakcji z pisania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Najlepszego!!! Oby następne lata przyniosły same wspaniałe doświadczenia, spełnienie co raz to nowych marzeń i przede wszystkim dawały jak najwięcej satysfakcji!

  OdpowiedzUsuń
 8. pamiętam jak zaczynałaś a tu proszę już 3 latka :))) super, ciesze się, że jesteś :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super że wszystko idzie w dobrym kierunku :) życzę kolejnych udanych lat blogowania i spełnienia planów na ten, 2017 rok :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Najlepszego! :-* <3 Oby następne lata przyniosły Ci realizację wszelkich Twoich planów (z czymkolwiek nie byłyby związane ;-D), mnóstwa wspaniałych współprac i ogromu indie lakierów (no i oczywiście pieniędzy na nie :-P).

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystkiego najlepszego i niekończących się pomysłów na zdobienia!

  OdpowiedzUsuń
 12. Najlepszego, w blogowaniu, ale też i w pozostałych sferach. Fajnie, że jest twój blog, uwielbiam oglądać twoje kreacje, już trochę mniej cieszy mnie kuszenie mojego portfela ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wszystkiego co kolorowe, lakierowe i aby blogowanie przynosiło Ci radość :) No i kolejnych super zdobień, które są dla mnie inspiracją :)

  OdpowiedzUsuń
 14. wszystkiego najwspanialszego blogowo i nie tylko! buziaki :* i wielu nowych lakierów indie, owocnych współprac i kolejnych wspólnych zamówień :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger