Przeceny!

Mam dziś dla Was dwie informacje :) Pierwsza to taka, że w mojej zakładce wyprzedażowej trochę się pozmieniało. Obniżyłam ceny wielu lakierów, więc jeśli jesteście ciekawe co tam jeszcze zostało, to zapraszam tu: <KLIK>

Drugie ogłoszenie dotyczy używanego przeze mnie do tej pory stojaka-ekspozytora na lakiery do paznokci. Jako, że moje zbiory przestały się do niego mieścić, postanowiłam go sprzedać.

Zdjęcia zamieszczam poniżej, stojak jest bardzo fajnym rozwiązaniem, żeby mieć wszystkie lakiery na widoku a jednocześnie aby nie zajmowało to dużo miejsca. Na półeczkach mieszczą się wszystkie
buteleczki (a przynajmniej wszystkie jakie ja miałam), w ilości przybliżonej, ok 120szt. Sam stojak ma wymiary: 51cm (wysokość) x 31cm (szerokość półki). U mnie stał na toaletce i nie zajmował wiele miejsca ;)

Stojak jest w stanie bardzo dobrym, ma jedynie pęknięcie półki (widoczne na zdjęciu), które jednak nie wpływa na funkcjonalność. 

Jeśli byłybyście zainteresowane odkupieniem go ode mnie, to prośba o kontakt mailowy: redheadnailsss@gmail.com - wtedy podam cenę (dodam tylko, że sprzedaję taniej niż na Allegro ;) ) i ustalimy warunki dostawy.


2 komentarze:

  1. Też chyba zrobię przecenę na wyprzedaży, bo jakoś się ostatnio zatrzymała sprzedaż :D A stojaczek mega! Gdyby nie to że mam już regał na lakiery to bym chyba odkupiła od Ciebie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hihi a u mnie dziś też wyprzedaż ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger