Warsztaty Kodi-Professional

W ostatnim czasie na blogach zaczęły pojawiać się lakiery marki Kodi. Kodi to ukraińska firma obecna w wielu krajach Europy zachodniej debiutująca teraz w Polsce. 8 lutego firma zorganizowała spotkanie w Warszawie dla blogerek (ale nie tylko), gdzie zaprezentowano produkty, ale też (a może przede wszystkim) możliwości wykorzystania i techniki zdobień z wykorzystaniem ich kosmetyków. 

Kodi ma w ofercie tradycyjne lakiery, ale też ogromny wybór lakierów do manikiuru hybrydowego (wzorniki na zdjęciu obok). Poza tym oferują wszelkiego rodzaju akcesoria do manikiuru, folie
termiczne, naklejki, farbki - całą masę produktów do zdobień. Mają też świetne lakiery hybrydowe termiczne - bosko zmieniały kolor i ciekawe były połączenia tych kolorów.Spotkanie miało formę warsztatów, na których przyglądałyśmy się jak specjalistka firmy Kodi wykonuje manikiur hybrydowy z walentynkowym zdobieniem. Efekt na paznokciach Wiktorii:


Potem pokazano nam możliwości zdobień z pomocą produktów marki - od zwykłego lśniącego hybrydowego koloru, przez zdobienie "rajstopowe", "sweterkowe", naklejki termincze, po szałowe trójwymiarowe zdobienia a'la kamień szlachetny. Powiem szczerze, nie miałam pojęcia, że jest taki potencjał w hybrydach!


Na koniec każda uczestniczka otrzymała dyplom i mały upominek od firmy. Mnie się trafił piękny czarno-turkusowy piaskowy lakier.Dla mnie było to pierwsze "bliskie" spotkanie z hybrydami, więc nie potrafię się odnieść do prezentowanych produktów. Jedno co spodobało mi się bezsprzecznie to wybór lakierów to tego rodzaju manikiuru - coś niesamowitego! Piękne kolory, ciekawe wykończenia, jest w czym wybierać. Marka Kodi zdecydowanie ma potencjał i sprawną młodą ekipę, która jest odpowiedzialna za wprowadzenie marki na nasz rynek :)

Cieszę się bardzo, że mogłam uczestniczyć w tych warsztatach, spotkać kilka znajomych twarzy i przyjrzeć się z bliska jakie cuda można wyczarować na paznokciach.

6 komentarzy:

 1. Szkoda, że nie mogłam się pojawić na tych warsztatach :( Piękny piasek Ci się trafił :)

  OdpowiedzUsuń
 2. takie warsztaty to świetna sprawa :) szkoda, że nie miałam pojęcia, że są organizowane... może jeszcze zrobią jakieś? :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna sprawa takie warsztaty ;) hybrydy na razie mnie nie interesują, ale lakiery chętnie bym poznała ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. super warsztaty, no i swietne produkty!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się podobają efekty na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Musiało być naprawdę fajnie :-) Ale nie żałuję, że zrezygnowałam - moje weekendy są zbyt cenne :-P Pokaż proszę lakier, który dostałaś - wygląda pięknie! Ciemny i na dodatek z drobinkami :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger