Efekty specjalne

Jakiś czas temu Drogerie Natura organizowały akcję 1+1, gdzie przy zakupie lakieru drugi dostawało się gratis. Hehe, ograniczyłam się tylko do dwóch lakierów ;) 

Jednym z nich jest prezentowany topper, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. To Effect Nail Polish Pixie Dust o numerku 01. Jest to jedna z czternastu nowości od Essence, spośród których jeden jest ciekawszy od drugiego! Do wyboru "jedynki" chyba ostatecznie przekonała mnie naklejka "Holo Shimmer" ;) Szczerze mówiąc to co otrzymujemy na paznokciach, nie bardzo mi przypomina holo, ale i tak jest super!
Postanowiłam na pierwszy ogień nałożyć go w klasycznym zestawieniu - na ciemny granat od Orly. Pixie Dust solo jest mlecznobiały mieniący się drobinkami. Po nałożeniu na ciemną bazę uzyskujemy fajną, połyskującą powierzchnię, fantastycznie zmieniającą odcień w zależności od padania światła. Starałam się na zdjęciach jak najwierniej oddać wielowymiarowość toppera :)

Jeśli chodzi o stronę techniczną, to zmywanie jest prawie bezproblemowe, na pewno o niebo szybsze niż przy glitterach. Natomiast przy samym malowaniu wystarczy jedna warstwa i trzeba malować szybko i zdecydowanymi ruchami, żeby uniknąć nierównego rozłożenia drobin, bo będzie to wyglądało mało estetycznie. 

Mnie ten lakier przekonał, a Was? ;)

Do manikiuru użyłam:
- 1 warstwę Paese Mineralna baza wygładzająca
- 2 warstwy Orly In the Navy
- 1 warstwę Essence Effect Nail Polish Pixie Dust

PS. Wybaczcie starte końcówki, ale zdjęcia robiłam 2 lub 3 dni po malowaniu ;)


11 komentarzy:

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger