Hello, hello!

Co by tu napisać poza tym, że jestem strasznie zajarana faktem, że wreszcie zdecydowałam się założyć bloga...? No tak, wreszcie - trochę za namową męża - też mam swój własny blog! :)

Ostatnio ilość moich lakierów przekroczyła ilość miejsc w moim stojaku na lakiery. A kiedy go kupowałam wydawał się taki duży... Tak więc musiałam zrobić pierwszą w życiu selekcję i pozbyć się rzadziej używanych kolorów i zrobić miejsce nowym nabytkom.

Nie potrafię sobie przypomnieć kiedy ostatnio miałam niepomalowane paznokcie i też kiedy miałam jakiś kolor dłużej niż 4 dni pod rząd. Lubię zmiany, nowe kolory, nowe połączenia i mam wielki problem żeby przejść obok szafy z lakierami nie rzucając chociażby okiem ;)

Jako, że staram się nie wydawać na lakiery całej wypłaty, co czasem nie jest łatwe, najbardziej lubię te perełki o dobrej jakości i świetnej cenie, których w ostatnich latach pojawia się coraz więcej. Od czasu do czasu pozwalam sobie też na coś z wyższej półki ;) 

Ostatnio moim nowym uzależnieniem są świece i woski zapachowe, więc też czasem pojawią się na blogu. Tak samo jak różnego rodzaju kosmetyki, których używam codziennie. Uwielbiam testować przeróżne kosmetyczne nowinki i często to robię.

Tak więc - będzie mi bardzo miło czytać komentarze. życzę udanej lektury.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz! Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi miło, jeśli dodasz mnie do obserwowanych :)

Proszę nie oferować obserwacji za obserwację - bądźmy dorośli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Redhead Nails | blog paznokciowy , Blogger